KUBA MOTOR / ATV & UTV / KUBA LH 500 ATV
Renk:
Fiyat ( ÖTV , KDV DAHİL )
0,00 TL
KUBA LH 500 ATV
Ürün Tanımı
LH 500 ve tork
LH500 düşük devirlerde en yüksek torku aldığınızı hemen hissedersiniz. Düşük devirlerde yüksek tork bütün 4 zamanlı KUBA ATV lerin karakteristik özelliğidir. 492,8 cc su soğutmalı 23 HP gücündeki motoruyla engel sizin için artık çocuk oyuncağı.
Sürüş Sistemi
LH500 ün düğmeli, 2WD/4WD sistemi sürüş modları arasında kolayca tercih yapmanıza imkan vermekte, normal sürüşten tırmanma sürüşü arasında anında geçiş yapmanızı sağlamaktadır.
LCD Panel
LCD veri göstergesi, LH500 ün kullanım değerlerini doğru gösteren bir ölçere sahiptir. Panelde süre, toplam kilometre, kilometre sayacı, yakıt durumu ve şanzıman modu bulunmaktadır.
Taşıma Rafları
LH500 için özel olarak tasarlanan dayanıklı malzemeden yapılmış taşıma rafları toplamda 110 kg (40 kg önde ve 70 kg arkada) lık inanılmaz bir yük taşıma kapasitesine sahiptir.
Salıncak Tarzı Süspansiyon
LH500 ün sahip olduğu salıncak tarzı süspansiyon, ATV nin lastiklerini zemin engebeli olduğunda bile yerle daha uzun süre boyunca temas halinde kalmasını sağlar. KUBA ATV ler bir çok amaca ve sürücüye hizmet etmek için tasarlandığından bu LH500 ün bütün amortisörleri bağımsız ve ayarlanabilmektedir.
Çekiş Sistemi
KUBA LH serisi ATV lerde her şey en ince ayrıntısına kadar hesaplanarak yapıldığı gibi şaft çekiş sistemide bunlardan en önemlilerdinden biridir. Bu sistem ATV nin direksiyon hakimiyetine hafif ve çeviklik katarken bütün gücü tekerlere eşit olarak dağıtır. LH serisi 2WD çekiş sistemiyle sorunsuz ve güçlü bir yol tutuşu sağlarken 4WD çekiş sistemiylede daha fazla güç gerektiren yük taşıma, sanayi ve çiftçilik gibi işlerinizde de emrinizde.
Özellikler
LH500 zorlu koşullarda yollara hükmetmeniz için doğdu. Güçlü 492,8 cc su soğutmalı, 4 zamanlı motorun gücüyle, dik yokuşlar ve tepeler adeta çocuk oyuncağına dönüşüyor. Yumuşak şanzıman ve süspansiyonuyla kötüleşen zeminler için ideal bir sürüş kolaylığı sunar.
MOTOR
 
Hacmi 492,8 cc
Motor Tipi 4 Zamanlı
Silindir Tek Silindir
Maksimum Güç 23 HP 5800 rpm
Yakıt Sistemi Karbüratör
Ateşleme C.D.I. Ateşleme
Soğutma Su Soğutmalı
GÜÇ AKTARMA
 
Sürüş Sistemi Standart
Ön Fren Disk
Arka Fren Disk
Şanzıman  
SÜSPANSİYON
 
Ön Süspansiyon Birbirinden bağımsız çift amortisör
Ön Lastik 25x8-12
Arka Süspansiyon Salıncak Tarzı Birbirinden Bağımsız
Arka Lastik 25x10-12
BOYUTLAR
 
Uzunluk 2120 mm.
Yükseklik 1215 mm.
Genişlik 1185 mm.
Dingil Mesafesi 1285 mm.
Boş Ağırlık 355 kg.
" KUBA MOTOR / ATV & UTV/KUBA LH 500 ATV " Ürününe Ait Video Mevcut Değil.