KUBA MOTOR / TOURING / KUBA CR1-S
Renk:
Fiyat ( ÖTV , KDV DAHİL )
0,00 TL
KUBA CR1-S
İnanılmaz Güç!
CRS alt motorun güçlü özelliklerinin yanı sıra kullanıcı dostu olması. Yenilikçi teknoloji ile birleşince muhteşem bir motor gücü ortaya çıkıyor. Performansına göre az yakıt tüketimi sunması, iyi depara sahip olması ve krankın kendin içindeki balansör sistemi ile motosikletin titreşimini alırken güç aktarımının zincirli olmasının verdiği avantaj ile kendinizi güçlü ve güvende hissedeceksiniz.
Çalıştığını Sadece Hissedersiniz!
CR1-S sahip olduğu özellikler ve gücüyle mükemmeliyetçi bir ruha sahiptir. Sınıfının en iyisi olan CR1-S sessiz çalışma özelliği ile daima bir adım önde. CR1-S egzoz sistemi ile bu eşsiz güce kattığı sessizlik ve estetik karşısında hayretler içinde kalacaksınız.
Kullanıcı Dostu Kilometre Saati
CR1-S modeli, özellikleri arasında barındırdığı Dijital Kilometre Saati ile size kullanıcı dostu çözümler sunmaya devam ediyor.
Dijital olmasının sağladığı avantajla hem görsel olarak renk katan hemde kullanım kolaylığı sunan bu özellik aynı zamanda aydınlatmasıyla da karanlıkta size kolaylık sağlıyor.
Işığınız Kaybolmasın...
CR1-S ürün üzerinde yer alan tüm aydınlatma gereçleri en iyi LED ışıklandırma ile sağlanmış olup asla karanlıkta bırakmaz.
Gece gündüz farketmeksizin CR1-S yanınızda ise her zaman ışık saçarsınız...
Özellikler
Üst Düzey Performans, Modern ve Şık Tasarım, Baştan Çıkarıcı Dizayn, Düşük Yakıt Tüketimi, Rahat Kullanım, Maksimum Güvenlik
Süspansiyon
CR1-S yarış motorlarında kullanılan ters amortisör sistemiyle daha fazla denge sağlıyor. Normal amortisörlerde bir darbe geldiğinde dış borular hareket ederken bu tip amortisörlerde iç borular hareket etmektedir. Dolayısıyla ters amortisörlerde darbe emerken hareket eden kütle daha hafif. Bu da yoldaki özellikle ufak engebelere amortisörün daha rahat ve çabuk tepki vermesini sağlar.
MOTOR
 
Hacmi 150.06cc
Motor Tipi 4 Zamanlı
Silindir Tek Silindir
Maksimum Güç 11.4 Hp 8000rpm
Yakıt Sistemi
Karbüratör
Ateşleme C.D.I. Ateşleme
Soğutma Hava Soğutmalı
GÜÇ AKTARMA
 
Sürüş Sistemi Standart
Ön Fren Disk
Arka Fren
Disk
SÜSPANSİYON  
Ön Çift Teleskopik Çatal
Arka Helezonik Yay Çift Amortisör
Ön Lastik 80.90-17
Arka Lastik 110.80-17
BOYUTLAR  
Uzunluk 1990 mm.
Yükseklik 1050 mm.
Genişlik 785 mm.
Dingil Mesafesi 1250 mm.
Boş Ağırlık 125 kg.
Kuba Motor ürünlerin teknik özelliklerini ve renklerini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.
" KUBA MOTOR / TOURING/KUBA CR1-S " Ürününe Ait Video Mevcut Değil.