KUBA MOTOR / CUB / KUBA REIZ 100 CUB
Renk:
Fiyat ( ÖTV , KDV DAHİL )
0,00 TL
KUBA REIZ 100 CUB
Ürün Tanımı
Özel ve Güçlü
Bir çok amaca hizmet eden Reiz; her yerde, her zaman kullanabileceğiniz yarı otomatik 4 vitesli motosiklet 2 kişilik selesi ve sınıfının en geniş depo altı muhafazası ile kaskınıza kadar saklama imkanı sunarken, her amaca hizmet eden kolay kullanımı sayesinde şehir hayatında en kıvrak yol arkadaşınız olacaktır.
Yüksek Performans !
Yüksek performanslı Reiz en önemli parçalarından biri mükemmel hızlanma sağlayarak adrenalin seviyenizin artmasına yardımcı olan 97cc silindirli motordur.
Size Özel sürüş pozisyonu !
Reiz, hafta sonu gezilerinde yapılan sürüşlerden işe giderken yapılan günlük sürüşlere kadar pek çok işinizde size yardımcı olarak tasarlanmıştır. Düz sele uygun bir ergonomi sunarken size özel bir sürüş pozisyonuna garanti eder.
Reiz bütününde hafif tasarımlar kullanılmıştır ve düşük yaysız ağırlık için yepyeni çelik alaşımlı jantlarla donatılmıştır. Hafif jantlar, istikrarlı ve tepkisel kontrol için yeni geliştirilen lastiklerle (ön tarafta 2.50/17 ve arka tarafta 2.75/17) donatılmıştır.
Egzoz
Daha iyi performans için bağlantı borularıyla donatılan egzoz sistemi Reizin daha çevik kontrol için katkıda bulunur. Korozyon önleyici nanofilm kaplaması bulunan paslanmaz çelik boşaltma borusu, kısa ve kompakt susturucuya bağlanır.
Özellikler
97 cc tek silindirli, 4 zamanlı motoru ile 6.75 hp ile maksimum güç sunar. Kıvrak tasarımı ve ergonomik yapısıyla Reiz, şehir trafiğinin karmaşasında en büyük yardımcınız olmaya aday.
MOTOR
 
Hacmi 97 cc
Silindir Tek Silindir
Motor Tipi 4 Zamanlı
Motor Gücü 6.75 Hp
Çalıştırma Elektrikli ve Ayak Marşı
GÜÇ AKTARMA
 
Sürüş Sistemi Standart
Şanzıman 4 Vites Yarı Otomatik
Ön Fren Disk
Arka Fren Kampana
SÜSPANSİYON
 
Ön Süspansiyon Teleskopik Çatal
Ön Lastik 2.50 - 17
Arka Süspansiyon Helezonik Yay Çift Amortisör
Arka Lastik 2.75 - 17
BOYUTLAR
 
Uzunluk 1950 mm.
Yükseklik 1110 mm.
Genişlik 720 mm.
Dingil Mesafesi 1240 mm.
Boş Ağırlık 95 kg.
   
Kuba Motor ürünlerin teknik özelliklerini ve renklerini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.
" KUBA MOTOR / CUB/KUBA REIZ 100 CUB " Ürününe Ait Video Mevcut Değil.