KUBA MOTOR / CUB / KUBA EGE 100 CUP
Renk:
Fiyat ( ÖTV , KDV DAHİL )
0,00 TL
KUBA EGE 100 CUP
Ürün Tanımı
Mutluluğa zaman ayırın...
Türkiye de CUB motosiklet kavramının tanımı ürettiği ürünlerle yeniden tanımlayan KUBA tarafından üretilen CUB serisinin en yenisi Ege.
İş ve kişisel ihtiyaçlarınız için güvenle kullanabileceğiniz, yeni arkadaşını Ege ile ulaşım sizin için zevke dönüşecek. 
Performans
Güçlü performansı 6,75 hp gücündeki motoru, kullanım kolaylığı, düşük yakıt tüketimi, konforlu gövde ve sele dizaynı ile Ege; pratikliği, ekonomiyi ve gücü bir arada sunuyor. Hava soğutmalı motoru, hafif şasi ve kaporta tasarımına sahip Ege, büyük hacme sahip modellerinin sunduğu konfor ve kaliteyi 97cc motor hacmiyle binicilerine sunuyor.
Performans Egzoz
Ege, hızlanma ve hassas kontrol sağlamak için daha kompakt bir şasiye daha güçlü bir motor ve bu gücü en üst düzeylere taşımak için tasarlanmış bir egzoz yerleştirilmiştir. Muazzam tork sağlayan 97cc, hava soğutmalı, 4-zamanlı motorla birlikte sürücüye daha önce hayal bile edemediği güç sağlamaktadır.
Gerekli normlardaki egzozu ile emisyonu minimuma indirerek çevre dostu olduğunu ispatlamıştır.
Ayarlanabilir Ön ve Arka Süspansiyon
Ege bir CUB motosikletten daha fazlasıdır - çok yönlülük sunmak için tüm ekipmanlarıyla özel olarak tasarlanmıştır. Her türlü sürüş koşuluna uyacak şekilde ayarlanabilen ön ve arka süspansiyonlar bir CUB dan beklenenden çok daha fazla süspansiyon sunmaktadır.
Kolay Okunur Analog Gösterge Paneli
Ege serisinde, modern tasarım analog gösterge panelinde devir sayacı ve hız saati bulunurken yakıt göstergesi motosiklete olan hakimiyetinizi en üst düzeye taşımaktadır.
Geniş Çift Kişilik Sele
Yalnız ya da bir arkadaşınızla, çift kişilik sele sizin için uygun ve rahat bir sürüş pozisyonu sunacaktır. Sele üzerindeki çelik korumalar, hem rahatlamanıza hem de güvenli bir yolculuk yapanızı sağlar.
Güvenlik
Ege; sahip olduğu hafif alaşım çelik jantları ve hidrolik disk frenleme sistemi sayesinde frenlemede sürüşün kalitesini düşürmeden sürücünün güvenliğini üst düzeyde tutmaktadır.
MOTOR
 
Hacmi 97 cc
Silindir Tek Silindir
Motor Tipi 4 Zamanlı
Motor Gücü 6.75 Hp
Çalıştırma Elektrik ve Ayak Marşı
GÜÇ AKTARMA
 
Sürüş Sistemi Standart
Şanzıman 4 Vites Yarı Otomatik
Ön Fren Kampana
Arka Fren Kampana
SÜSPANSİYON
 
Ön Süspansiyon Teleskopik Çatal
Ön Lastik 2.50 - 17
Arka Süspansiyon Helezonik Yay Çift Amortisör
Arka Lastik 2.75 - 17
BOYUTLAR
 
Yükseklik 1070 mm.
Uzunluk 1890 mm.
Genişlik 705 mm.
Dingil Mesafesi 1190 mm.
Boş Ağırlık 90 kg.
   
Kuba Motor ürünlerin teknik özelliklerini ve renklerini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.
" KUBA MOTOR / CUB/KUBA EGE 100 CUP " Ürününe Ait Video Mevcut Değil.