KUBA MOTOR / SCOOTER / KUBA FIGHTER
Renk:
Fiyat ( ÖTV , KDV DAHİL )
0,00 TL
KUBA FIGHTER
Ürün Tanımı
Günümüz dünyasında zaman herkesin en çok ihtiyacı olan şey, Fighter şehirin kalabalık yollarında ihtiyacınız olan gücü ve performansı size sunmak için tasarlanmıştır.
Kendine has tekerlekleri, muhteşem bir denge ve yol tutuşu sağlamaktadır. Güçlü ön ve arka disk frenler Fighterin kolayca durmasını sağlar. 80cc hava soğutmalı motoru tam bir yakıt tasarrafcusu olmasının yanı sıra çevreye ve bütçenize dosttur.
Tüm detayları takip edebileceğiniz gösterge paneli, şık ön far tasarımıyla Fighterin diğer scooterlardan en büyük farklı küçük ve kompakt yapısıdır. Çift kişilik selesi ve bagaj alanlarıyla konforlu bir yardımcıdır.
80 cc motor
Fighter 80cc motoruyla her zaman emrinizde. Hava soğutmalı, 4 zamanlı motor, çok düşük devirlerde yüksek tork üretir. Tüm devir aralıklarında yakıt tasarrufu sağlarken ve düşük emisyon değerleriyle son derece verimlidir.
Kontrollü yol tutuşu
10 inç ön ve arka jantlar ile Fighter kıvrak, sorunsuz ve konforlu bir sürüş sağlar. Teleskopik süspansiyon ve disk frenleriyle Fighter, şehir hayatının karmaşık yollarında, kıvrak ve mükemmel manevra kabiliyeti sunar.
Güçlü disk frenler
Güçlü ön ve arka disk frenleriyle kontrollü bir şekilde durabilirsiniz. Ayrıca, arka yaylı amortisörler motosiklet tarzı teleskopik ön çatal süspansiyonu yoldaki engebeleri emer ve maksimum konforda bir sürüş sunar.
Alçak sele
Alçak selesi ile Fighteri kullanmak her zaman bir zevktir. Alçak sele yüksekliği dur kalklarda yola hakimiyetinizi en üst seviyeye çıkarırken seyahat konforu sunar. Ayrıcı scooterın manevra kabiliyetini en üst seviyeye taşır.
Ekstra Pratik
Sele altı bölmesi, kask, önemli belgeler veya çantanızı koymak için ideal genişliktedir. Kilitlenebilir bu bölme şık olduğu kadar geniştir. Kendine özel gösterge paneli sizi bilgilendirir, güçlü ön far ve arka farlar gündüz ya da gece güvenle sürüş yapmanızı sağlar.
MOTOR
 
Hacmi 49 cc
Silindir Tek Silindir
Motor Tipi 4 Zamanlı
Maksimum Güç 3.8 Hp
Yakıt Sistemi Karbüratör
Ateşleme C.D.I. Ateşleme
Soğutma Hava Soğutmalı
GÜÇ AKTARMA
 
Sürüş Sistemi Standart
Ön Fren Disk
Arka Fren Kampana
SÜSPANSİYON
 
Ön Süspansiyon Teleskopik Çatal
Ön Lastik 3.50 - 10
Arka Süspansiyon Helezonik Yay Çift Amortisör
Arka Lastik 3.50 - 10
BOYUTLAR
 
Uzunluk 1660mm
Yükseklik 1070mm
Genişlik 680mm
Dingil Mesafesi 1190mm
Boş Ağırlık 77kg
Kuba Motor ürünlerin teknik özelliklerini ve renklerini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.
" KUBA MOTOR / SCOOTER/KUBA FIGHTER " Ürününe Ait Video Mevcut Değil.