KUBA MOTOR / SCOOTER / KUBA GOLF 100 SCOOTER
Renk:
Fiyat ( ÖTV , KDV DAHİL )
0,00 TL
KUBA GOLF 100 SCOOTER
Ürün Tanımı
Ekonomik 97cc, 4-zamanlı motor
GOLF un sessiz çalışan tek silindir 97cc hava soğutmalı motoru kesintisiz güç ve kullanışlı bir azami hız sunmaktadır. 97cc motoruyla düşük çalıştırma maliyetleri sunan GOLF bütçesini düşünen araç sahipleri için daha cazip hale geliyor.
Modern, zarif ve şık görünüm
Yan siperden arka kuyruğa kadar uzanan çizgisi ile aero-dinamik ve sport bir tasarıma sahip olan GOLF, Modern ve stil sahibi sportif görüntüsüyle tüm gözleri üzerinize çekecek. Özgün tasarımıyla diğerlerinden ayrılırken, şasisi ve eğlenceli olmasıyla ne kadar özel olduğunu vurgulamaktadır. Şehir şartlarına mükemmel şekilde uyum sağlaması için tüm arazilere uygun tipte lastiklere sahiptir.
Dengeli kontrol için hafif alaşımlı jantlar
Stil sahibi, 5 ispitli 10 inç jantlara ve kısa aks açıklığına sahip GOLF dinamik yapısıyla beraber kolay kontrol ve kolay manevra kabiliyeti sağlamaktadır. Geniş ön ve arka lastikler yolu tutarken, ön teleskopik çatal süspansiyonu ve arka yaylı amortisörler yol tutuşunu en üst düzeye çıkarır.
Bileşik Fren Sistemi
GOLF dengeli tekerleklerine, ön disk freni ve arka kampanalı fren sayesinde kontrollü fren uygulanır. Ayrıca GOLF, her durumda güçlü ve güvenilir frenleme sağlamak için dengesiz fren basıncını ön ve arka tekerleklere eşit olarak dağıtan fren sistemi ile donatılmıştır.
Dinamik farlar
Ön far, güçlü ve yoğun ışığıyla ön kısmın dinamik görünümüne özel bir katkıda bulunur. Gece kullanımlarında iyi bir yol görünürlüğü sağladığını söylemeye gerek bile yok. Aynı durum, arka stop lambaları için de geçerlidir.
Arka taşıyıcı
GOLF kompakt yapısına entegre arka bagaj taşıyıcı ile donatılmıştır. Bu sayede şehir hayatında kolaylıkla seyahet ederken daha fazla bagaj taşıyabilirsiniz. 
Başarı Takım İşi
GOLF bütün parçalarında olduğu gibi egzozuyla da diğer sınıfındaki diğer modellere fark atmaktadır. Golf un estetiğini tamamlayan egzozda üstün performans için bütün ayarlamalar ve hesaplar en ince ayrıntısına kadar yapılarak üretilmiştir.
MOTOR
 
Hacmi 97 cc
Silindir Tek Silindir
Motor Tipi 4 Zamanlı
Maksimum Güç 6.8 Hp
Yakıt Sistemi Karbüratör
Ateşleme C.D.I. Ateşleme
Soğutma Hava Soğutmalı
GÜÇ AKTARMA
 
Sürüş Sistemi Standart
Ön Fren Disk
Arka Fren Kampana
SÜSPANSİYON
 
Ön Teleskopik Çatal
Ön Lastik 90/90-10
Arka Hidrolik Ayarlanabilir
Arka Lastik 90/100-10
BOYUTLAR
 
Yükseklik 1090 mm.
Uzunluk 1780 mm.
Genişlik 660 mm.
Dingil Mesafesi 1225 mm.
Boş Ağırlık 105 kg.
Kuba Motor ürünlerin teknik özelliklerini ve renklerini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.
" KUBA MOTOR / SCOOTER/KUBA GOLF 100 SCOOTER " Ürününe Ait Video Mevcut Değil.