KUBA MOTOR / SCOOTER / KUBA NİRVANA 150 SCOOTER
Renk:
Fiyat ( ÖTV , KDV DAHİL )
0,00 TL
KUBA NİRVANA 150 SCOOTER
Ürün Tanımı
Nostalji Aşkınızı Yeniden Yaşayın...
Scooter model tutkunlarına farklı bir heyecan yaşatmak istedik ve NIRVANA 150 de nostaljik çizgilerin esintisini yeni dönem teknolojisi ile bir arada buluşturarak yepyeni bir scooter anlayışı ortaya koyduk. NIRVANA 150 her geçen gün sizi kendisine daha fazla bağlayacak mükemmelliğe sahip. 
Güçlü şasi
Güçlü dökümden meydana getirilen şasi, çevik manevra kabiliyeti ve mükemmel denge sağlamanın yanı sıra Nirvana 150 yi yük taşımak içinde ideal bir yapıya büründürüyor. Motor, aynı bir motosiklette olduğu gibi, sağlam bir şekilde monte edildiğinden, optimum kontrol olanağı sunar.
Arka taşıma
Nirvana 150 ergonomik tasarımının yanı sıra arka taşıma alanı ile taşımak zorunda olduğunuz tüm eşyalarınız için ideal bir scooter.
Mükemmel denge
Şehir hayatının karmaşasında iş yapmak oldukça zorlaşıyor Nirvana 150 scooter bu günlük ihtiyaçlarınızda size en iyi verimi ve konforu sunmak için tasarlandı. Güçlü şasinin yüksek konfor seviyesi motosiklet tarzı ile Nirvana 150 yük altında bile size eşsiz bir denge ve konfor sunar.
150cc den daha fazlası
Yeni Nirvana 150 ye yakından baktığınızda, bir scooter ın daha fazlasını bekleyenler için tasarlandığını fark edeceksiniz. Düşük ağırlık ve geniş boyutlarıyla sınıfında lider olmaya aday bu scooter sahip olduğu motor gücüylede çok farklı. Tüm devirlerde Nirvana 150 akıl almaz bir tork sunarken yük taşırken bile seri bir şekilde seyahat etmenizi sağlar.
Yol Arkadaşınız İçin Ayaklık
Çift kişilik kullanımlarınızda yolcunuzun rahatı ve konforu da düşünülerek ekstra bir ayaklıkla desteklenmektedir.
Yüksek kalite ve üstün özellikler
Sınıfında lider olmak için tasarlanan Nirvana 150 üstün performans sunmakla yetinmeyip piyasadaki en lüks ve üstün kaliteli scooter olmaya aday. Kullanışlı yakıt deposu ve şık kapağıyla farklı bir konspete sahiptir.
Geniş Basım Aralığı
Nirvana 150 sahip olduğu basım aralığı ile yük taşımak için ideal bir scooterdir. Bu geniş aralık sayesinde yükünüzü de kendinizle beraber gezintiye çıkarabilirsiniz. Bu özellikleriyle Nirvana 150 den ayrılamayacaksınız. Gerektiğinde 3 kişilik olarak bir ailenizle seyahat etmenizi sağlıyor.
MOTOR
 
Hacmi 149.6cc
Silindir Tek Silindir
Motor Tipi 4 Zamanlı
Maksimum Güç 9,59 HP 7500 rpm
Yakıt Sistemi Karbüratör
Ateşleme C.D.I. Ateşleme
Soğutma Hava Soğutmalı
GÜÇ AKTARMA
 
Sürüş Sistemi Standart
Ön Fren Disk
Arka Fren Kampana
SÜSPANSİYON
 
Ön Süspansiyon Teleskopik Çatal
Ön Lastik 3.50-10
Arka Süspansiyon Hidrolik Ayarlanabilir (Azot Gazlı)
Arka Lastik 3.50-10
BOYUTLAR
 
Uzunluk 1891mm
Yükseklik 1090mm
Genişlik 872mm
Dingil Mesafesi 1255mm
Boş Ağırlık 97 kg.
Kuba Motor ürünlerin teknik özelliklerini ve renklerini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.
" KUBA MOTOR / SCOOTER/KUBA NİRVANA 150 SCOOTER " Ürününe Ait Video Mevcut Değil.