KUBA MOTOR / ATV / KUBA BRONZE 200-T ATV
Renk:
Fiyat ( ÖTV , KDV DAHİL )
0,00 TL
KUBA BRONZE 200-T ATV
Ürün Tanımı
Daha önce ATV kullanma deneyiminiz olmadıysa ELAND 200-T sizin için en iyi seçenek. Basit kullanım, engebeli yollarda rahat ve yeni keşifler için ideal bir ATV dir.
Macera severlerin vazgeçilmezi haline gelen ELAND 200-T  kullanım pratikliği, dayanıklılığı ve kolay bakımıyla çok farklı. Sadece 158 kg olan ELAND 200-T  kullanım avantajı sağladığı gibi taşıma kolaylığıda sağlıyor. Güçlü ve geniş çamurluklar sizi çamur ve pislikten korurken, ön ve arka taşıyıcılar her türlü yükünüzü taşımak için ELAND 200-T yi elverişli hale getirir.
Sorunsuz 197cc dört zamanlı motoru çalıştırın ve otomatik şanzımanı sayesinde gaza basın maceraya başlayın.
197cc yağ soğutmalı motor
ELAND 200-T nin motor gücü boyutlarının çok ötesindedir. 4 zamanlı, tek silindirli motoru ve güçlü torku ile altından kalkamayacağı iş yoktur. Sağlam ve kıvrak yapısıyla ELAND 200-T  yüksek hızlarda bile harika bir sürüş hissi verir. Aks dengeleyicisi sayesinde ELAND ın motor tittreşimi azalır ve yumuşak bir sürüş sağlar.
Vites Kutusu
ELAND 200-T nin en büyük avantajı sağladığı sürüş kolaylığı. CVT Şanzıman, vites değiştirmenin zorluklarını ortadan kaldırırak sürüşü bir zevke dönüştürür. En büyük artılarından biri sahip olduğu geri vitesiyle manevra kabiliyeti üst düzeylerdedir.
Ön ve Arka Disk Frenler
Güvenle bir sürüş için sürücü güçlü bir fren perfomansına sahip olduğu hissine sahip olmalıdır. ELAND size bu hissi hem önde (175 mm) hem de arkada (220 mm) hassas hidrolik disk frenlerle yaşatmaktadır. Özel olarak geliştirilmiş pedallarla mükemmel bir uyum içerisindedir.
LCD Gösterge
LCD veri göstergesi, doğru kullanım değerlerini göstermektedir. Diğer ekran göstergeleri arasında süre, toplam kilometre, kilometre sayacı, yakıt durumu ve şanzıman modu bulunmaktadır.
Jantlar
ELAND 200-T nin bütününde hafif ve ergonomik tasarımlar tercih edilmiştir. 12 inç Hafif jantlar, istikrarlı ve tepkisel kontrol için yeni geliştirilen lastiklerle (ön tarafta 25x8-12 ve arka tarafta 25x10-12) donatılmıştır.
Kusursuz Perfomans
ELAND 200-T 197cc motor sağladağı kusursuz torkla yetinmeyin bu perfomansını egzoz konusunda da taçlandırmaktadır.
Ön ve Arka Taşıyıcılar
ELAND 200-T nin gövdesine takılan çelik taşıyıcılar, önde arkada yükünüzü ve ekipmanınızı taşıyacak şekilde tasarlanmış. Bu taşıycılar römorka gerek duymadan günlük kullanacağınız eşya ve ekipmanlarını kolayca taşımanızı sağlar.
MOTOR
 
Hacmi 197 cc
Motor Tipi 4 Zamanlı
Silindir Tek Silindir
Maksimum Güç 9.5 Hp
Yakıt Sistemi Karbüratör
Ateşleme C.D.I. Ateşleme
Soğutma Yağ ve Hava Soğutmalı
GÜÇ AKTARMA
 
Sürüş Sistemi Standart
Ön Fren Disk
Arka Fren Disk
Şanzıman  
SÜSPANSİYON
 
Ön Bağımsız Amortisörler
Ön Lastik 21×7-10
Arka Bağımsız Amortisörler
Arka Lastik 22×10-10
BOYUTLAR
 
Uzunluk 1700
Yükseklik 1120
Genişlik 1080
Dingil Mesafesi 1100
Boş Ağırlık 158 kg.
Kuba Motor ürünlerin teknik özelliklerini ve renklerini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

 

" KUBA MOTOR / ATV/KUBA BRONZE 200-T ATV " Ürününe Ait Video Mevcut Değil.