KUBA MOTOR / ATV / KUBA MX-320 ATV
Renk:
Fiyat ( ÖTV , KDV DAHİL )
0,00 TL
KUBA MX-320 ATV
Ürün Tanımı
MX-320, sport tutkunlarının bir numaralı tercihi. Özelliklerine göz attığınızda neden böyle olduğuna sizde karar vereceksiniz. ATV de dünyaca ünlü tasarımcıların tasarımı MX-320 keskin yol tutuş, sert süspansiyon ve yüksek teknolojili motoruyla sizleri yarışa davet ediyor.
Atik, çevik ve sıra dışı bir performans sağlıyor. 275 cc motor sağlam, hafif şaside tutulurken uzun hareket mesafeli süspansiyon tüm dengeye katkı sağlıyor.
Hassas motor tasarımı
MX-320 de kullanılan 4 zamanlı motorlar, bütün devirlerde yüksek tork sağlamak için tasarlanmış ve üretilmişlerdir. Buda onlara, her türlü arazi koşulunda yüksek çekiş gücü vermektedir.
Ayarlanabilir süspansiyon
Ayarlanabilir süspansiyon, tekerleklerin daha uzun süre kullanılmasını, engebeli arazilerde tutarlı bir temas sağlıyor. Bağımsız ön süspansiyon ön tekerleklerin hareketlerinden birbirlerinden etkilenmemesini sağlar. Bu süspansiyon ATV nin zorlu arazi koşullarında daha düzgün seyretmesini ve kontrollü bir pozisyonda yol tutuşunu arttırmaktadır.
Geniş şasi ve yükseklik 
Kompakt tasarımı ve ayarlanabilir süspansiyonu, MX-320 nin zeminden yüksekte kullanılmasını sağlamaktadır. Geniş şasi, mükemmel denge ve kullanım kolaylığı sağlıyor. Güçlü korumalar, herhangi bir engelle karşılaşıldığında ATV nin ve sürücüsünün zarar görmesini engelleyecek şekilde tasarlanmıştır.
Taşıma Rafları
Özel, ekstra dayanıklı boya ile kaplanmış sağlam çelik taşıma rafları 40 kg önde ve 80 kg arkada inanılmaz bir yük taşıma kapasitesine sahiptir.
LCD Panel
LCD veri göstergesi, MX-320 nin kullanım değerlerini doğru gösteren bir ölçere sahiptir. Panelde süre, toplam kilometre, kilometre sayacı, yakıt durumu ve şanzıman modu bulunmaktadır.
Çelik Jantlar
MX-320 nin bütününde hafif ve ergonomik tasarımlar tercih edilmiştir ve düşük yaysız ağırlık için yepyeni çelik alaşımlı jantlarla donatılmıştır. Hafif jantlar, istikrarlı ve tepkisel kontrol için yeni geliştirilen lastiklerle (ön tarafta 24x8-12ve arka tarafta 24x11-10) donatılmıştır. 
Çekiş Sistemi
MX-320 de her şey en ince ayrıntısına kadar hesaplanarak yapıldığı gibi şaft çekiş sistemide bunlardan en önemlilerdinden biridir. Bu sistem ATV nin direksiyon hakimiyetine hafif ve çeviklik katarken bütün gücü tekerlere eşit olarak dağıtır. LH serisi 2WD çekiş sistemiyle sorunsuz ve güçlü bir yol tutuşu sağlarken 4WD çekiş sistemiylede daha fazla güç gerektiren yük taşıma, sanayi ve çiftçilik gibi işlerinizde de emrinizde.
MOTOR
 
Hacmi 275 cc
Motor Tipi 4 Zamanlı
Silindir Tek Silindir
Çap&Strok Ø 72.5 x 66.8 mm
Yakıt Sistemi Karbüratör
Ateşleme C.D.I. Ateşleme
Soğutma Su Soğutmalı
GÜÇ AKTARMA
 
Sürüş Sistemi Standart
Ön Fren Disk
Arka Fren Disk
Şanzıman Otomatik
SÜSPANSİYON
 
Ön Süspansiyon Bağımsız Amortisörler
Ön Lastik 24×8-12
Arka Süspansiyon Bağımsız Amortisörler
Arka Lastik 24×11-10
BOYUTLAR
 
Uzunluk 2015 mm.
Yükseklik 1195 mm.
Genişlik 1140 mm.
Dingil Mesafesi 1205 mm.
Boş Ağırlık 295 kg.
Kuba Motor ürünlerin teknik özelliklerini ve renklerini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.
" KUBA MOTOR / ATV/KUBA MX-320 ATV " Ürününe Ait Video Mevcut Değil.