KUBA MOTOR / ATV / KUBA VİP TRACK ATV (JUMBO)
Renk:
Fiyat ( ÖTV , KDV DAHİL )
0,00 TL
KUBA VİP TRACK ATV (JUMBO)
Ürün Tanımı
Daha önce ATV kullanma deneyiminiz olmadıysa JUMBO 200 sizin için en iyi seçenek. Basit kullanım, engebeli yollarda rahat ve yeni keşifler için ideal bir ATV dir.
Macera severlerin vazgeçilmezi haline gelen JUMBO 200 kullanım pratikliği, dayanıklılığı ve kolay bakımıyla çok farklı. Sadece 158 kg olan ELAND200 kullanım avantajı sağladığı gibi taşıma kolaylığıda sağlıyor. Güçlü ve geniş çamurluklar sizi çamur ve pislikten korurken, ön ve arka taşıyıcılar her türlü yükünüzü taşımak için JUMBO 200 ü elverişli hale getirir.
Sorunsuz 176cc dört zamanlı motoru çalıştırın ve otomatik şanzımanı sayesinde gaza basın maceraya başlayın.
Güçlü alt motor
JUMBO 200 ün motor gücü boyutlarının çok ötesindedir. 4 zamanlı, tek silindirli motoru ve güçlü torku ile altından kalkamayacağı iş yoktur. Sağlam ve kıvrak yapısıyla JUMBO 200 yüksek hızlarda bile harika bir sürüş hissi verir. Aks dengeleyicisi sayesinde JUMBO nun motor tittreşimi azalır ve yumuşak bir sürüş sağlar.
Vites Kutusu
JUMBO 200 ün en büyük avantajı sağladığı sürüş kolaylığı. CVT Şanzıman, vites değiştirmenin zorluklarını ortadan kaldırırak sürüşü bir zevke dönüştürür. En büyük artılarından biri sahip olduğu geri vitesiyle manevra kabiliyeti üst düzeylerdedir.
Ön ve Arka Disk Frenler
Güvenle bir sürüş için sürücü güçlü bir fren perfomansına sahip olduğu hissine sahip olmalıdır. JUMBO size bu hissi hem önde (175 mm) hem de arkada (220 mm) hassas hidrolik disk frenlerle yaşatmaktadır. Özel olarak geliştirilmiş pedallarla mükemmel bir uyum içerisindedir.
LCD Gösterge
LCD veri göstergesi, doğru kullanım değerlerini göstermektedir. Diğer ekran göstergeleri arasında süre, toplam kilometre, kilometre sayacı, yakıt durumu ve şanzıman modu bulunmaktadır.
Ön ve Arka Taşıyıcılar
JUMBO 200 ün gövdesine takılan çelik taşıyıcılar, önde arkada yükünüzü ve ekipmanınızı taşıyacak şekilde tasarlanmış. Bu taşıycılar römorka gerek duymadan günlük kullanacağınız eşya ve ekipmanlarını kolayca taşımanızı sağlar.
Kusursuz Perfomans
JUMBO 200 197cc motor sağladağı kusursuz torkla yetinmeyin bu perfomansını egzoz konusunda da taçlandırmaktadır.
ATV kullanıcısı olmayı çok istiyor ancak daha önce bir deneyiminiz olmadığından dolayı endişeliyseniz JUMBO 200 bu deneyimi tatmanız için harika bir fırsat. Kolay kullanımının yanı sıra sınıfının diğer modellerine göre oldukça dayanıklı ve güçlü olan JUMBO 200 size tutkularınızı yaşatmaya hazır.
MOTOR
 
Hacmi 176cc
Motor Tipi 4 Zamanlı
Silindir Tek Silindir
Maksimum Güç 12.1Hp 8000 rpm
Yakıt Sistemi Karbüratör
Ateşleme C.D.I. Ateşleme
Soğutma Hava Soğutmalı
GÜÇ AKTARMA
 
Sürüş Sistemi Standart
Ön Fren Disk
Arka Fren Disk
Şanzıman  
SÜSPANSİYON
 
Ön Süspansiyon Birbirinden bağımsız çift amortisör
Ön Lastik 21x7-10
Arka Süspansiyon Salıncak Tarzı Birbirinden Bağımsız
Arka Lastik 22x10-10
BOYUTLAR
 
Uzunluk 1800 mm
Yükseklik 1090 mm
Genişlik 1020 mm
Dingil Mesafesi 1205 mm
Boş Ağırlık 182 kg.
Kuba Motor ürünlerin teknik özelliklerini ve renklerini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.
" KUBA MOTOR / ATV/KUBA VİP TRACK ATV (JUMBO) " Ürününe Ait Video Mevcut Değil.