KUBA MOTOR / KLASİK / KUBA CITA 180 R GOLD
Renk:
Fiyat ( ÖTV , KDV DAHİL )
0,00 TL
KUBA CITA 180 R GOLD
Ürün Tanımı
Efsanede Yeni Dönem
Çita efsanesini yepyeni ve ilk olacak teknolojik dokunuşlarla yeni bir dönemin başlatıcısı yapan Çita 180-R Gold modelinin barındırdığı üstün özellikler, sizlere yepyeni bir klasik serüveni yaşatmaya hazır.
Sınıfının diğer modellerine göre çok daha üstün özelliklerin yanı sıra devrim niteliğindeki yenilikleriyle Çita efsanesi kaldığı yerden çok daha iddialı bir şekilde devam ediyor...
189 CC ve 6 Vitesli
Çita 180-R Gold, 189 cc yeni teknoloji CGF alt motoruyla birlikte 6 vites teknolojiyi ilk defa bir klasik modelde sunmaktadır.
Ortaya koyduğu kontrol gücüyle sizi şaşırtacak ve bi o kadar rahat hissettirecek alt motoru ile yola çıktığınız her an güvende ve rahat olmanın mutluluğunu yaşarsınız.
72 tel jantı ve kendine özel kilometre göstergesi ile klasik motosiklet anlayışına modern dokunuşlar gerçekleştiren Çita 180-R Gold ile motosiklet yolculuğunuz hiç bitmesin isteyeceksiniz.
İçten Balanslı Alt Motor
Çita 180-R Gold modeli ile titreşime son! 6 vites ve 189 cc CGF alt motorunun yanı sıra içten balanslı alt motora sahip olan Çita 180-R Gold ile yüksek hızlarda dahi titreşim sorunu olmadan sorunsuz bir şekilde sürüş deneyimi yaşarsınız.
Tüm bu üstün özellikleriyle Çita 180-R Gold sahibi olduğunuz andan itibareren yolların hakimi olduğunuzu hissedeceksiniz.
Özellikler
189 cc silindiriyle 13 HP güç sunan Çita 180-R Gold modifiye modeli motosiklet sürücüsünün tutkularını ve arzularını tam anlamıyla karşılayacak şekilde tasarlanmış ve üretilmiştir.
MOTOR
 
Hacmi 189 cc
Motor Tipi 6 Zamanlı
Silindir Tek Silindir
Maksimum Güç 13 Hp
Yakıt Sistemi Karbüratör
Ateşleme C.D.I. Ateşleme
Soğutma Hava Soğutmalı
GÜÇ AKTARMA
 
Sürüş Sistemi Standart
Ön Fren Disk
Arka Fren Kampana
SÜSPANSİYON
 
Ön Teleskopik Çatal
Ön Lastik 2.50 - 18
Arka Helezonik Yay Çift Amortisör
Arka Lastik 3.00 - 18
BOYUTLAR
 
Uzunluk 1875 mm.
Yükseklik 1020 mm.
Genişlik 750 mm.
Dingil Mesafesi 1240 mm.
Boş Ağırlık 102 kg.
Kuba Motor ürünlerin teknik özelliklerini ve renklerini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

 

" KUBA MOTOR / KLASİK/KUBA CITA 180 R GOLD " Ürününe Ait Video Mevcut Değil.