KUBA MOTOR / CHOPER / SUPERLİGHT 200
Renk:
Fiyat ( ÖTV , KDV DAHİL )
7.158,00 TL
SUPERLİGHT 200
Ürün Tanımı
Superlight özel bir tasarım özel bir motosiklet. KUBA AR-GE ekibi tarafından özenle geliştirildi. Bütün motosikletlerde olduğu gibi Superlight da özeldir ve sahibinin karakterini yansıtır, ancak kalbinde tüm KUBA motosikletlerinden özünde olan AR-GE çalışmaları yatmaktadır.
Güçlü
197cc  hava-soğutmalı, 4-zamanlı motor, ilk bakıldığında küçük gibi gözüksede muazzam bir tork üretiyor. Tamamıyla Japon teknolojisiyle donatılan motor ilk kalkıştan hızlanmaya kadar sürücüsü için hayal edilemeyen güç seviyeleri anlamına geliyor.
Çantalar
Çantalar bu motosikletin karakterine mükemmel uyum sağlamaktadırlar. İhtiyaçlarınıza uygun bütün yüklemelerinizde kolayca kullanabileceğiniz bu çantalar gezi tutkunlarının bütün eşyalarını alacak şekilde tasarlanmıştır. İhtiyaç duyduğunuz anda Superlight ın yanınızda olduğunu bilmeniz size güven verecektir.
Egzoz
Superlightı sürdüğünüzde, sınıf lideri teknolojiyle üretilen bir motosiklet sürersiniz. Kullanılan çift gözlü egzozu, motor devrine göre supapla egzoz gaz akışlarını ayarlayarak motor verimliliğini artırmaktadır.
Dinamik Yeni Tarz
Superlight sizi her açıdan etkileyecek şekilde tasarlandı. Sportif ve klasik gövde mat boya ile birlerşince eşsiz bir görüntü ortaya çıktı. Şık siperlik ve ön cam yüksek hızlarda sürücü ve yolcuyu rüzgardan korurken geniş ayaklık alanı ve iki kişilik koltuk yüksek konfor seviyesi sunar.
Geniş Çaplı Jantlar
Superlight ile viraja girdiğinizde çelik jantların yalnızca klasik tarz için kullanılmadığını göreceksiniz. 16 inç ön jant motorun hafif kontrolüne önemli ölçüde katkıda bulunmakta ve sürüş deneyimininiz ne olursa olsun kendinize güvenmenizi sağlamaktadır.

 

MOTOR
 
Hacmi 197 cc
Motor Tipi 4 Zamanlı
Silindir Tek Silindir
Yakıt Sistemi Karbüratör
Ateşleme C.D.I. Ateşleme
Soğutma Yağ ve Hava Soğutmalı
GÜÇ AKTARMA
 
Sürüş Sistemi Standart
Ön Fren Disk
Arka Fren Kampana
SÜSPANSİYON
 
Ön Süspansiyon Teleskopik Çatal
Arka Süspansiyon Hidrolik Ayarlanabilir (Azot Gazlı)
Ön Lastik 110/90-16
Arka Lastik 130/90-15
BOYUTLAR
 
Uzunluk 2260 mm
Genişlik 800 mm
Yükseklik 1110 mm
Dingil Mesafesi 1440 mm
Boş Ağırlık 134 kg.
" KUBA MOTOR / CHOPER/SUPERLİGHT 200 " Ürününe Ait Video Mevcut Değil.