KUBA MOTOR / KLASİK / KUBA CG150-K
Renk:
Fiyat ( ÖTV , KDV DAHİL )
0,00 TL
KUBA CG150-K
Ürün Tanımı
Motor
Tek silindir 4 zamanlı hava soğutmalı motor sınıfının en iyi devir performansı sunmaktadır, şehrin sokaklarında veya uzun yollarda size rahat ve konforlu bir sürüş sunmaktadır.
KUBA nın radikal, özgün, tarzıyla donatılan CG serisi motosikletler her zaman fark edilir bir performans ve şıklık sergilemektedir.
Tartışılmaz Güç, Yüksek Performans !
Kusursuz performansla yetinmeyip motorun en üst düzey donanım özelliklerine sahip olmasını isteyen motor tutkunlarının tüm isteklerine cevap veren CG Serisi egzoz konusunda da sınıfında rakiplerinin bir adım önünde...
Ortaya koyduğu kontrol gücüyle sizi şaşırtacak ve bi o kadar rahat hissettirecek bu egzoz modeliyle yola çıktığınız her an güvende ve rahat olmanın mutluluğunu yaşarsınız.
Klasik Tarz
KUBA CG klasik tarz sahiplerinin tarzını yansıtıyor gibidir; çok fazla gösteriş yapmadan, klasik çizgilerle donatılmıştır. İnce çizgi kuşaklar ve metalik logo motosikletin klasik görünümünü vurgular.
Ayarlanabilir Ön ve Arka Süspansiyon
KUBA CG bir CG motosikletten daha fazlasıdır - çok yönlülük sunmak için tüm ekipmanlarıyla özel olarak tasarlanmıştır. Her türlü sürüş koşuluna uyacak şekilde ayarlanabilen ön ve arka süspansiyonlar bir CG den beklenenden çok daha fazla süspansiyon sunmaktadır.
Kolay Okunur Analog Gösterge Paneli
CG Serisinde, modern tasarım analog gösterge panelinde devir sayacı ve hız saati bulunurken yakıt göstergesi motosiklete olan hakimiyetinizi en üst düzeye taşımaktadır.
Geniş Çift Kişilik Sele
Yalnız ya da bir arkadaşınızla, çift kişilik sele sizin için uygun ve rahat bir sürüş pozisyonu sunacaktır. Sele üzerindeki çelik korumalar, hem rahatlamanıza hem de güvenli bir yolculuk yapmanızı sağlar.
Yüksek Kalite ve Üstün Özellikler
Sınıfında yüksek performans sunmakla yetinmeyen CG serisi motosikletlerimizde piyasadaki en üst ve en iyi ekipmanlar kullanılmaktadır. CE standartlarına uygun far ve darbelere dayanıklı sinyalleriye fark edilir bir kaliteye sahiptir.
 
KUBA MOTOR AR-GE departmanı ürünlerin ve teknolojinin gelişimini yakından takip ederek gelişmeleri ürünlerde uygulamaktadır. Vitesli motosiklet sınıfında lider olan firmamız her türlü parçayı özenle seçerek ve üreterek kullanmaktadır.
 
MOTOR  
Hacmi 149 cc
Motor Tipi 4 Zamanlı
Silindir Tek Silindir
Maksimum Güç 11.2 Hp
Yakıt Sistemi Karbüratör
Ateşleme C.D.I. Ateşleme
Soğutma Hava Soğutmalı
GÜÇ AKTARMA  
Sürüş Sistemi Standart
Ön Fren Kampana
Arka Fren Kampana
SÜSPANSİYON  
Ön Teleskopik Çatal
Ön Lastik 2,50 - 18
Arka Helezonik Yay Çift Amortisör
Arka Lastik 2,75 - 18
BOYUTLAR  
Uzunluk 2220 mm.
Yükseklik 1108 mm.
Genişlik 775 mm.
Dingil Mesafesi 1230 mm.
Boş Ağırlık 103 kg.
" KUBA MOTOR / KLASİK/KUBA CG150-K " Ürününe Ait Video Mevcut Değil.