KUBA MOTOR / CUB / KUBA RAINBOW
Renk:
Fiyat ( ÖTV , KDV DAHİL )
0,00 TL
KUBA RAINBOW
Yeni Gözbebeğiniz O!
Bir çok amaca hizmet eden RAINBOW her yerde, her zaman kullanabileceğiniz yarı otomatik 4 vitesli motosiklet 2 kişilik selesi her amaca hizmet eden kolay kullanımı sayesinde şehir hayatında en kıvrak yol arkadaşınız olacaktır.
Yüksek Performans !
Yüksek performanslı RAINBOW en önemli parçalarından biri mükemmel hızlanma sağlayarak adrenalin seviyenizin artmasına yardımcı olan 97cc silindirli motordur.
"Size Özel" sürüş pozisyonu !
RAINBOW hafta sonu gezilerinde yapılan sürüşlerden işe giderken yapılan günlük sürüşlere kadar pek çok işinizde size yardımcı olarak tasarlanmıştır. Düz sele uygun bir ergonomi sunarken size özel bir sürüş pozisyonuna garanti eder.
17 inç lastikli, hafif çelik alaşımlı jantlar !
RAINBOW un bütününde hafif tasarımlar kullanılmıştır ve düşük yaysız ağırlık için yepyeni çelik alaşımlı jantlarla donatılmıştır. Hafif jantlar, istikrarlı ve tepkisel kontrol için yeni geliştirilen lastiklerle (ön tarafta 2.50/17 ve arka tarafta 2.75/17) donatılmıştır.
Egzoz
Daha iyi performans için bağlantı borularıyla donatılan egzoz sistemi RAINBOW un daha çevik kontrol için katkıda bulunur. Korozyon önleyici nanofilm kaplaması bulunan paslanmaz çelik boşaltma borusu, kısa ve kompakt Euro3 uyumlu susturucuya bağlanır.
Özellikler
97 cc tek silindirli, 4 zamanlı ile 7.000 rpm de 8.4 hp ile maksimum güç sunar. Kıvrak tasarımı ve ergonomik yapısıyla RAINBOW şehir trafiğinin karmaşasında en büyük yardımcınız olmaya aday.
MOTOR  
   Hacmi 97 cc
   Silindir Tek Silindir
   Motor Tipi 4 Zamanlı
   Motor Gücü 6.2 Hp
   Çalıştırma Elektrikli ve Ayak Marşı
GÜÇ AKTARMA  
   Sürüş Sistemi Standart
   Şanzıman 4 Vites Yarı Otomatik
   Ön Fren Disk
   Arka Fren Kampana
SÜSPANSİYON  
   Ön Süspansiyon Teleskopik Çatal
   Ön Lastik 2.50 - 17
   Arka Süspansiyon Helezonik Yay Çift Amortisör
   Arka Lastik 2.75 - 17
BOYUTLAR  
   Uzunluk 1890 mm.
   Yükseklik 1070 mm.
   Genişlik 705 mm.
   Dingil Mesafesi 1190 mm.
" KUBA MOTOR / CUB/KUBA RAINBOW " Ürününe Ait Video Mevcut Değil.