RKS / TOURING / RKS TİTANİC 150 S
Renk:
Fiyat ( ÖTV , KDV DAHİL )
0,00 TL
RKS TİTANİC 150 S
GS ALT MOTOR 
GS alt motor teknolojisi en verimli mühendislik harikası olarak sizleri bekliyor. GS Alt Motor, DT-I Dupli ateşleme sisteminin imparatoru olup, yakıt tasarrufunda bir yıldızdır. Bu da onun sahip olduğu teknik patentlerden devrim niteliğinde olanlardan sadece bir tanesidir. Şu ana kadar dünyadaki en iyi motosiklet alt motorudur.
GÜCE KULAK VERİN
Titanic 150-S ile gerçekleştirdiğiniz sürüş deneyimlerinde modelin sağladığı güç ve performans karşısında büyük bir haz duyarsınız. Üstün performansını güçlü alt motoru ile süsleyen Titanic 150-S bu özelliğine dayanıklılık ve sürüş konforunu da ekleyerek eşsiz bir deneyim yaşatır.
GÖZ ALICI TASARIM
Tasarımıyla sınıfında hep bir adım önde olan Titanic 150-S; İtalyan esintilerini yakalayabileceğiniz modern ve keskin hatlarını far teknolojisi ile bütünleştirerek mükemmel bir göz zevki yaşatıyor.
EĞLENCELİ SÜRÜŞLER
RKS tarafından yapılan avangard tarzı saygıyı, konsept minimalist tarzı ile de sokak eğlencesini tanımlarken, sürüşlerde üstünlüğü ele alır. Titanic 150-S dinamik tasarım, çok yönlülük ve sürüş keyfi öğelerini bir arada sunuyor. O her güne farklı bir boyut katıyor ve size her zaman eşlik ediyor.
GELİŞMİŞ TEKNOLOJİ
Titanic 150-S modeli alt motor teknolojisini ışıklandırma teknolojisi ile bütünleştirerek yenilikçi yönünü kolaylıkla hissettirmektedir. Payınıza düşen sadece onun sağladığı sürüş keyfinin tadını çıkarmak.

 

MOTOR
 
Hacmi 148 cc
Motor Tipi 4 zamanlı / 2 Valf
Silindir Tek Silindir
Maksimum Güç 12.5 Hp @ 8000 rpm
Yakıt Sistemi Karbüratör
Ateşleme C.D.I. ateşleme
Soğutma Hava Soğutmalı
Şanzıman 5 Vites
GÜÇ AKTARMA
 
Sürüş Sistemi Standart
Ön Fren Disk
Arka Fren Kampana
SÜSPANSIYON
 
Ön Lastik 90/90-17
Arka Lastik 110/80-17
Ön Süspansiyon Teleskopik Çatal
Arka Süspansiyon Teleskopik Helezon Yay
BOYUTLAR
 
Uzunluk 2090 mm.
Yükseklik 1090 mm.
Genişlik 790 mm.
Dingil Mesafesi 1350 mm.
Boş Ağırlık 125 kg.
" RKS / TOURING/RKS TİTANİC 150 S " Ürününe Ait Video Mevcut Değil.